tanie profile aluminiowe do taśm led

tanie profile aluminiowe do taśm led

Sieema, zdarzyło się wam zamawiać żarówki led w sieci? Jaki sklep polecacie? Przyznam, że w ogóle nie mam rozeznania.

sthEn

Posty: 17

 
Siemka. Tak sobie ostatnio dyskutowaliśmy z żoną nad takimi energooszczędnymi żaróweczkami, czy by nie kupić. Także temat dla mnie;) Może skorzystam z ewentualnych podpowiedzi ;) Pozdrawiam.

Czerski56

Posty: 20

 
Ja to kupuję aktualnie od jednej hurtowni, ale nie do końca jestem zadowolony ze współpracy, więc chętnie bym znalazł kogoś bardziej profesjonalnego i może tańszego ;) Także będę tutaj zaglądał.

vokalek

Posty: 23

 
Jakoś mnie ten temat ani ziębi ani grzeje, kupuję żarówki jakiekolwiek, byleby świeciły dostatecznie mocno ;P nie mam hopla na punkcie wszystkiego co ekologiczne, tak jak co poniektórzy

Dobre-czapunie

Posty: 24

 
Nawet nie zwracam uwagi na to jakie żarówki kupuję do domu. Biorę ten najtańsze i żeby gwint pasował i w sumie tyle;P No jeszcze patrzę na moc, bo przy 40-tkach to ciemnica straszna.

Bezi22

Posty: 18

 
Duży wybór oświetleniowych rzeczy mają na portalu www.premiumlux.pl. Taśmy, żarówki, oprawy, zasilacze...no jest tego trochę. To bezpośredni importer ledów, dostawy starają się robić w ciągu 24 godzin, tak szybko jak tylko to możliwe.

irecki67

Posty: 17

 
Dobra hurtownia tego typu jest na ulicy Bartyckiej w Warszawie. Tam można coś tanio i sensownie kupić z takich rzeczy jak taśmy, żarówki, zasilacze, czy profile do taśm. Na stronie www.premiumlux.pl mają pełną ofertę. Dostawa ekspresowa – 24h, praktycznie od ręki.

Bakshee

Posty: 20