sesja nad morzem, poszukuję!

sesja nad morzem, poszukuję!

Myślę o sesji rodzinnej nad morzem i zastanawiam się, kto byłby w stanie takie zdjęcia wykonać? Nie chce kolejnych zdjęć robionych telefonem tylko chce coś, czym będzie się można chwalić znajomym i rodzinie. Co proponujecie?

Klaudi

Posty: 1

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

ewu1u01

Posty: 3

 
Osoby, jakie chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niezmiernie dobrze zna się na robieniu fotografii.

Grabow12

Posty: 7

 
U nas fachowa Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Black_Riot

Posty: 2

 
Próbowałem sam robić inne fotografie i mimo iż mam sprzęt wart wiele pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, natomiast jeśli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

pawel253

Posty: 4