Spływy Tanew, kto ??

Spływy Tanew, kto ??

Hej, ostatnio mój znajomy zapraszał mnie na spływy kajakowe po Roztoczu. Nigdy jednak nie pływałem na kajaku i mam pewne obawy co do tego czy faktycznie dam sobie radę? Co wy o tym sądzicie?

mnichest

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

dof77

Posty: 21

 
Spływ kajakowy to idealna rozrywka dla każdej osoby i jak najbardziej warto wziąć w nim udział nawet jeśli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

dof77

Posty: 19

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Pipek56

Posty: 9

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest gdyż spływ kajakowy na Tanwie.

Aga-lloch

Posty: 12

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

eloop

Posty: 20

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Lupusx

Posty: 10

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

gregBard

Posty: 22

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

czartoryski56

Posty: 11

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

ZeljkoF

Posty: 26