namioty uprawowe led, jaki sklep ?

namioty uprawowe led, jaki sklep ?

Jaką zastosować lampę led do growbox żeby dużo prądu nie pobierała, a jednocześnie żeby dobrze to wszystko działało? Polecacie, jakąś firmę, która się tym zajmuje i przedstawi mi bardzo korzystną ofertę? Czekam na odpowiedzi.

qwed

Posty: 1

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina potrzebuje oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

johncena67

Posty: 14

 
Sklep z lampami do growbox znajdziemy na https://flo-grow.eu. Sam robiłem tutaj zakupy. Mają lampy od kilku producentów i są naprawdę najlepszej klasy.

Dymek45

Posty: 7

 
Ofert jest bardzo dużo, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

alibastek

Posty: 13

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, lecz chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeżeli ktoś nie za niezwykle się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

sawas

Posty: 3

 
Niezmiernie znaczące jest światło, lecz również odpowiednia temperatura. Led nie grzeje i to jest niezwykle duża zaleta. Daje za to niezwykle dużo potrzebnego roślinom światła.

Clono

Posty: 2

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, dlatego nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to współczesne urządzenie jest niesłychanie praktyczne, dlatego wszystkim je polecam.

irek1981

Posty: 14