kosmetyczka kraków, czy znacie ?

kosmetyczka kraków, czy znacie ?

Witam. Co sądzicie o peelingach kawitacyjnych? Czy rzeczywiście są tak dobre, jak je reklamują? Podobno w Muneca mają dość szeroką ofertę. Z góry dziękuje za każdą informację.

Jacuś

Posty: 3

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

Piotr_21

Posty: 15

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Yuri20

Posty: 11

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Przede wszystkim jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali właściwy zabieg :) Polecam.

Kitas

Posty: 5

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

Zdzichu

Posty: 6

 
Powiem tak, iż niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

wiesław11

Posty: 16

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o mnóstwo za mnóstwo. Widziałam potem, że ceny są zdecydowanie niższe.

okrzemek

Posty: 6