Portrety na zamówienie

Portrety na zamówienie

Szukam dzieł nowych artystów, dokładnie coś z martwej natury, żeby zrobić sobie w sypialni kolaż. W której galerii obrazów w Warszawie będę mogła znaleźć najwięcej takich dzieł, może jest tak, która specjalizuje się głównie w sprzedaży takich obrazów. Dzięki.

prezesowa

Posty: 9

 
Widać, że muszę się przyznać, bo należę do osób, które nie chodzą ani do kościoła ani do galerii sztuki:) Trzeba to zmienić. Odwiedziłam stronkę, którą polecacie. Świetna sprawa. Niektóre dzieła mogłyby spokojnie wisieć w moim salonie.

ali-ali-0

Posty: 18

 
Takich portretów jak maluje Zbigniew Kopania, nie maluje nikt inny. Gorąco polecam zapoznać się z jego dorobkiem,a w razie potrzeby to właśnie u tego artysty zamówić swój lub najbliższej osoby portret. Gwarantuję, że wyjdzie genialnie:)

phonik

Posty: 22

 
Mieszkam w stolicy, a w tej galerii jakoś nigdy nie udało mi się zagościć:) Odwiedziłam ich stronkę i najbardziej urzekły mnie obrazy olejne. W Warszawie jest sporo takich miejsc, ale tu można liczyć na atrakcyjne ceny. Nie kłamią pisząc o tym na stronie internetowej, także w 100% polecam.

Programista

Posty: 19

 
Mam wielką nadzieję, iż pomogę. Też polecam tę galerię sztuki, a to nie tylko dlatego, iż znajduje się ona w moim rodzimym mieście, ale dlatego, iż interesuję się sztuką, a dorobek artystów współpracujących z galerią zdążyłam już poznać i mam bardzo pozytywną opinię o nich. Sami zobaczcie. Jeszcze raz polecam!!!

czesikkkk78

Posty: 13

 
Mnie też wydaje się, iż zakupu obrazów najlepiej dokonywać w galerii sztuki. Można przez jakieś serwisy, natomiast to nic sprawdzonego i pewnego. W końcu mówimy o większych pieniądzach. Osobiście bałbym się kupować z nieznanego źródła, zatem preferuję galerie. Z ostatniego takiego zakupu jestem mega zadowolony.

sthEn

Posty: 18

 
To moja kochana galeria sztuki, gdzie bardzo w wielu przypadkach zaglądam http://www.galeria-mad.pl. Jeśli szukacie czegoś faktycznie na poziomie, to szczerze polecam, można też zamówić sobie portret. Generalnie pełen profesjonalizm transakcji. Jest ok.

Tomcio

Posty: 22

 
Takich portretów na zamówienie jak w galerii, w sieci nie znajdziecie. Pełno jest amatorów, ale chyba nie o takich wam chodzi. Jeżeli chcecie dobrego portretu ze fotografii, trzeba zamówić taki w sprawdzonym miejscu zrzeszającym artystów.

jajosz12

Posty: 22

 
Mam wielką nadzieję, że pomogę. Też polecam tę galerię sztuki, a to nie tylko dlatego, że znajduje się ona w moim rodzimym mieście, ale dlatego, że interesuję się sztuką, a dorobek artystów współpracujących z galerią zdążyłam już poznać i mam bardzo pozytywną opinię o nich. Sami zobaczcie. Jeszcze raz polecam!!!

Tatusiekk

Posty: 24