Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni

W jaki sposób podchodzicie do zakupu fototapet? Czy muszę na jakieś elementy szczególnie zwrócić uwagę?

Marioleczka

Posty: 5

 
Jak w kuchni, czy łazience chcesz wrzucić fototapetę to dobrze jest zadbać o wodoodporność. Cena fototapety zależy poza tym najczęściej od rozmiaru. Mniejszy to taniej, ale gorzej wygląda, więc te największe jednak proponuję. Świetnie wyglądają.

pawel253

Posty: 10

 
Możesz wypróbować pejzaże na https://www.fototap.pl/fototapety . Jak pierwszy raz trafiłam na ich katalog wzorów fototapet to od razu zauważyłam, że jest inaczej, nastawienie na artystyczne motywy, nowoczesne. No i fizelina w praktyce świetnie się sprawdza. Bardzo mocny materiał.

prezesowa

Posty: 9

 
Większość zawodowych dekoratorów twierdzi, że fototapeta najlepiej się sprawdzi w mniejszych wnętrzach. Osobiście to potwierdzam. Szczególnie weź pod uwagę pejzaże. Świetnie się prezentują, dają poczucie głębi. Zero tandety ogólnie.

Lalka

Posty: 10

 
Na twoim miejscu bym jednak zlecił komuś montaż fototapety, bo można głupie błędy zrobić i zmarnować inwestycję.

jastinn

Posty: 7

 
Najlepiej zamawiać fototapety, jak już skompletujesz wszystkie meble i dodatki. Wtedy łatwiej po prostu dopasować do aranżacji.

karmelaniolek

Posty: 26

 
Laminowana fototapeta na pewno będzie trwalsza od takiej standardowej. Dopłata najczęściej niewielka, a efektywność znacznie lepsza.

22elzo

Posty: 24

 
Teraz robią takie fototapety, że praktycznie nie da się ich uszkodzić. Odradzam jednak wystawianie fototapety na działanie promieni słonecznych, bo w końcu nawet najlepszy materiał lekko blaknie.

Morchepl

Posty: 13

 
Wydaje mi się, że najlepiej fototapeta sprawdza się w pokoju dziecięcym, bo nie ma szkody, jak coś się z nią stanie, a osobiście wolałabym, żeby ściany małe rączki nie ruszały ;)

TomekK

Posty: 12

 
Jasne, że warto wziąć fototapetę. Przygotuj tylko dobrze powierzchnię do tapetowania, bo tutaj popełnia się chyba najwięcej błędów technicznych.

Klakierek56

Posty: 4