architekt wnętrz warszawa, polecicie ?

architekt wnętrz warszawa, polecicie ?

Muszę przerobić dwa duże pokoje w trzy może z aneksem. Sam nie wiem. Jeśli znacie fachowców w tej dziedzinie, piszcie. Szukam naprawdę dobrego architekta wnetrz z Warszawy.

daga56

Posty: 4

 
Po pierwszym etapie prac projektowych z reguły sporo się zmienia :) U nas w ogóle zmieniła się aranżacja. Nie niezmiernie spodobała nam się na wizualizacji. Niemniej jednak fajnie, albowiem trafiliśmy na elastycznych projektantów wnetrz z Warszawy.

bonddd

Posty: 3

 
A taki architekt wnętrz jest w stanie zrobić prędko wstępną wycenę i czy za takie coś się płaci? Konieczna mi firma z Warszawy, której zaufam. Chodzi o powierzchnię sklepową, która koniecznie musi być niezmiernie dobrze zaaranżowana. Duża przestrzeń i sam jakoś nie mogę znaleźć pomysłu.

TomekK 

Posty: 7

 
O widzę, że wątek wciąż aktualny. Sama zastanawiam się, czy uda mi się znaleźć architekta wnętrz w Warszawie, który ma jeszcze wolne terminy na ten rok :D Dzwoniłam do dwóch i niestety :(

roudee

Posty: 22

 
No właśnie o takie sprawdzone usługi projektowania wnetrz mi chodzi. Nie mam zamiaru skorzystać z pierwszej lepszej firmy, bo spodobała mi się jakaś aranżacja na ich stronie. Równie dobrze wcale nie musi być ich. Potrzebne mi studio projektowe z Warszawy z polecenia.

labuh

Posty: 4

 
I dobrze, że jest dużo firm projektowych. Masz wybór. Każda firma z reguły ma swoją stronę, na której możesz zapoznać się z portfolio. Wiadomo, że tak do końca nie ma co się nim sugerować, lecz to już gigantyczne coś. Gdy przejrzałem kilka usług projektowania wnętrz w Warszawie, bez problemu wybrałem usługodawcę, który okazał się później mega skuteczny.

Snaco

Posty: 18

 
Nie da się określić. Za cały dom zapłaciłem wiele, lecz opłacało się, albowiem wszystko jest zrobione na tip top. Mam nadzieję, iż uda ci się odszukać projektantów wnetrz, z których będziesz zaspokojony. Nie jestem z Warszawy, więc nie siedzę w temacie. Niemniej jednakże wiem, iż projekt to najlepsze, na co można się zdecydować.

Modniś

Posty: 19

 
Nigdy nie mieliśmy do czynienia z usługami projektowania wnetrz, dlatego szukaliśmy pomocy wśród znajomych. Nie zawiedliśmy się na usługach tej firmy z Warszawy http://prostudio.pl.

dukonek6

Posty: 7

 
A co do budżetu, to koszty na bieżąco kontrolujesz. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Ja też miałam obawy co do takiej współpracy z projektantami wnetrz, niemniej jednak niepotrzebnie. Trafiłam na bardzo otwartych i sympatycznych osób z Warszawy.

nero45

Posty: 17

 
I w końcu jakiego architekta wnetrz w Warszawie wybrałeś? Nie mam pojęcia komu zaufać. Nie wiem nic na temat projektowania, co tu jest w szczególności znaczące. Najbardziej zależy mi na odnalezieniu gości w Warszawie, którzy podjęliby się projektu w ściśle określonym budżecie.

Franuś34

Posty: 24