Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Witam cieplutko ;> Szukam dobrego sklepu z fototapetami w sieci. Ktoś coś? Gdzie kupować, gdzie mają duży wybór, różne formaty, wysokogatunkowe materiały ale za przystępne pieniążki?

Eksperttt45

Posty: 4

 
Bardzo na plus mnie zaskoczyła fototapeta do sypialni którą mi przysłali ze sklepu na fototap.pl. Montaż rzeczywiście szybki i nie jakoś specjalnie skomplikowany. Wszystko jeśli chodzi o instalację do ściany mają dobrze precyzyjnie i przejrzyście opisane, także nawet jak na co dzień nie robi się takich remontów to z ich tapetą można sobie wyjątkowo łatwo poradzić.

vvv2015

Posty: 7

 
Najlepiej zamawiać fototapety, jak już skompletujesz wszystkie meble i dodatki. Wtedy łatwiej po prostu dopasować do aranżacji.

labuh

Posty: 7

 
Przejrzyj dział z inspiracjami przy zakupie fototapet. Wiele sklepów internetowych posiada tysiące wzorów do dyspozycji. Własna grafika też najczęściej wchodzi w grę.

Dymek45

Posty: 7

 
Na twoim miejscu bym jednak zlecił komuś montaż fototapety, bo można głupie błędy zrobić i zmarnować inwestycję.

kLINER

Posty: 8

 
Możesz zastosować w fototapetach również jakąś ścinkę, jeżeli masz nietypową zabudowę. W ten sposób ukryłem pewne niedoskonałości, które wyszły po remoncie i opłaca się w sumie.

czartorr

Posty: 14

 
Laminowana fototapeta na pewno będzie trwalsza od takiej standardowej. Dopłata najczęściej niewielka, a efektywność znacznie lepsza.

Bienkus

Posty: 11

 
Teraz robią takie fototapety, że praktycznie nie da się ich uszkodzić. Odradzam jednak wystawianie fototapety na działanie promieni słonecznych, bo w końcu nawet najlepszy materiał lekko blaknie.

Organiz34

Posty: 15

 
Większość zawodowych dekoratorów twierdzi, że fototapeta najlepiej się sprawdzi w mniejszych wnętrzach. Osobiście to potwierdzam. Szczególnie weź pod uwagę pejzaże. Świetnie się prezentują, dają poczucie głębi. Zero tandety ogólnie.

Marioleczka

Posty: 7

 
Bardzo mi się podobają wzory 3D, też fototapety na drzwi, chociaż trzeba dłużej poszukać grafiki, bo niektóre wydają się tandetne.

Dyduszek22

Posty: 8