Mozaika

Mozaika

Gdzie kupowaliście materiały wykończeniowe typu gres poprzez internet. Znam kilka sklepów, natomiast tam strasznie drogo.

gruszunia

Posty: 13

 
W tym sklepie mają świetne rozwiązania odnośnie podłogi w różnych pomieszczeniach http://www.lu-go.pl. Z super click łatwo położysz ją sam w domu, a jest świetną alternatywą dla zwykłych badziewnych często paneli. Mają też fajne podłogi bambusowe, wybraliśmy jednak z żoną step fashion.

Trener

Posty: 22

 
Z płytkami bywa różnie. Jak robiłem remont w domu wydawało mi się, że kupuję w naprawdę dobrym sklepie. Zapłaciłem nie mało, a ich marna jakość po roku czasu dała o sobie znać.

slimXX

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

labuh

Posty: 21

 
Też przydałaby się w mojej kuchni podłoga bambusowa. To, iż nie chłonie wody to najważniejsza zaleta. A tak faktycznie mam dość już zimnych płytek, na jakich pupami siedzą moje dzieci. Najgorsza jest zima, kiedy trudno jest mi ich zmotywować do noszenia kapci.

kryzys

Posty: 21

 
Przypadkiem wpadłam na ten sklep. Bardzo spodobały mi się podłogi. Fajny system montażu. Pewnie idzie sprawnie, bez większego brudu. Ceny całkiem do rzeczy, być może skuszę się na zmianę w salonie. Mają duży i oryginalny wybór.

dobuuj007

Posty: 15

 
Jeżeli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeżeli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

phonik

Posty: 15

 
Jeśli już kłaść gres to na ścianę. Na podłogę nie polecam, chyba, iż jakiejś mega dobrej jakości, bowiem trudno jest go utrzymać w czystości. Zwłaszcza jeżeli ma się w domu dzieci lub psa. Niesłychanie emocjonalnie podeszliśmy z żoną do zakupu, wobec tego teraz nieco żałujemy.

MBsmoke

Posty: 21