apartament Kołobrzeg, opinie

apartament Kołobrzeg, opinie

Jadę na wakacje z rodziną i szukam noclegów nad morzem. Nie wiem może by wybrać nocleg w Kołobrzegu? Jakie macie zdanie w tym temacie?

kusiciel45

Posty: 1

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się bardzo podobało. Pogoda też nie była taka zła. Ogólnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, że w przyszłym roku też pojadę.

wiesław11

Posty: 16

 
Na pewno odnajdziecie noclegi w Kołobrzegu, albowiem to olbrzymie miasto. Jednocześnie nie jest aż tak duże jak trójmiasto, wobec tego można tam na spokojnie spędzić czas. Od kilku lat tam jeździmy, wobec tego polecam to miasto. Dzieci się nie nudzą i dorośli mają, co robić.

Lupusx

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to znajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Naprawdę warto się tym zainteresować.

namok

Posty: 3

 
My raz na kilka lat jeździmy nad morze. Zasadniczo wybieramy ciepłe kraje. W tym roku z uwagi na pandemie nie mieliśmy innego wyjścia i pojechaliśmy nad morze. Było bardzo dobrze. Ceny bardzo niskie, a wybór ofert duży. W przyszłym roku na pewno też tam pojedziemy. Cena jest ma znaczenie i my jesteśmy zadowoleni.

Nikuś23

Posty: 3

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się niezwykle podobało. Pogoda też nie była taka zła. Generalnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, iż w przyszłym roku też pojadę.

sawas

Posty: 5