naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

W jaki sposób dopasowałyście skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej? Sporo rozwiązań na rynku i nie wiem do końca, jak podejść do zakupu. Nie chcę też ryzykować dziwnym składem, ale jak potwierdzić, czy konkretny preparat zadziała?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Kamelia japońska to bardzo ciekawy składnik. Przypomina działaniem częściowo kwas hialuronowy, a także popularne ekstrakty owocowe. Mocno odżywia skórę. Przykład kosmetyku z takim składem na krajowym rynku https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/. Podobno łączy się dobrze z zielonym kawiorem i olejem winogronowym. Dla skóry to jest można powiedzieć bomba witaminowa.

Radziuniek

Posty: 20

 
Dzięki za wskazówkę. Na pewno sprawdzę, bo właśnie też uważam, że takie ciekawe technologie trzeba przetestować. Całe życie praktycznie borykam się z problemami dermatologicznymi. Powoli mam dość.

Krowlo

Posty: 2

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

pawel253

Posty: 3

 
Cieszę się, że coraz więcej dobrych, polskich marek na rynku kosmetycznym powstaje. Przede wszystkim zapewniają znacznie korzystniejsze cenowo warunki pielęgnacji, a praktycznie tożsame z droższymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedługo niektóre kosmetyki w efektywności przegonią niektóre twarde terapie, co już powoli widać.

Nikuś23

Posty: 2

 
Jestem zwolenniczką testowania naturalnych marek, które utrzymują ekologiczne standardy produkcji, więc oczywiście sprawdzę polecenie i dam znać, co z tego wyszło po pewnym czasie.

yarofe

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że kobiety nie sprawdzają do końca składu kosmetyków, tylko patrzą często po opakowaniach, czy ładne, a właśnie od składu długoterminowo zależy pokonanie problemów dermatologicznych.

woxxxx45

Posty: 3

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

kluster

Posty: 5

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

Komimya

Posty: 4

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

Krowlo

Posty: 2