ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

Da się poznać kogoś z ogłoszeń towarzyskich? Chodzi mi o kobietę do trzydziestu lat. Chciałbym z nią miło spędzić czas.

cinto

Posty: 1

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bowiem panowie mają w tym wypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, natomiast z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i częstokroć na to narzeka. Dobrze, iż ja akurat jestem mężczyzną i takich kłopotów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest mnóstwo i super.

zenek744

Posty: 6

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To znaczy, iż znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze odnalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu faktycznie niesłychanie, natomiast to niesłychanie usatysfakcjonowany.

iDoRy

Posty: 3

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to często temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

Nikuś23

Posty: 4

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

ewu1u01

Posty: 4

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

wisła1905

Posty: 9