mieszkania w Warszawie, poleci ktoś?

mieszkania w Warszawie, poleci ktoś?

Potrzebne mi oferty z mieszkaniami na sprzedaż w Warszawie, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Byłoby dobrze żeby to działało przez Internet. Obejrzę sobie wtedy mieszkanie na zdjęcia i zdecyduje czy mi się to podoba.

Boberek

Posty: 2

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Jest mnóstwo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wówczas porządne ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezwykle niskie.

Lupusx

Posty: 2

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

Nikuś23

Posty: 4

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak faktycznie szuka. Jaka lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

bartolini

Posty: 12

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

dariuszzz

Posty: 6