zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, jaka szkoła?

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, jaka szkoła?

Cześć. Na które zajęcia dodatkowe dla młodzieży powinnam zwrócić wyjątkową spostrzeżenie jako rodzic? Proszę dajcie znać :-)

roudee

Posty: 8

 
Trudno mi powiedzieć, czym powinniście kierować się wybierając dla swoich dzieci zajęcia pozalekcyjne. Zwróćcie przede wszystkim uwagę na ich zainteresowania, dzięki czemu zajęcia mogą stać się prawdziwą przyjemnością.

22elzo

Posty: 24

 
Miałem wątpliwości odnośnie tego, jaka szkoła programowania będzie w stanie zagwarantować mojemu synowi zdecydowanie najwyższy poziom kształcenia. Jestem niesłychanie zadowolony, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami w obrębie tego forum, gdyż w dużym stopniu to właśnie one ułatwiły mi podjęcie decyzji.

simeone

Posty: 10

 
Wspólnie z mężem staraliśmy się nie oszczędzać, gdy w rachubę wchodziły zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży. Przykładowo mój syn uczy się programowania.

kuBawodzu

Posty: 19

 
Nie mam wątpliwości, że warto zapisywać swoje dzieci na zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży. Warto jednak przedyskutować z nimi rodzaj zajęć, dzięki czemu będzie istniała większa szansa, iż będą uczęszczały na takowe z dużą ochotą. Na szczęście mam tą decyzję już za sobą. Okazała się w 100% trafna.

Sis45

Posty: 7

 
Z zajęć dodatkowych dla młodzieży jestem w stanie gorąco polecić programowanie. To szkoła, która organizuje takie zajęcia: https://www.giganciprogramowania.edu.pl i moim zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie. Wykazują się indywidualnym podejściem do każdego ucznia, na czym korzysta m.in. mój syn :-)

Bienkus

Posty: 9

 
Gorąco rekomenduję zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, niemniej jednak wyłącznie takie, jakie będą gwarantowały satysfakcjonująco wysoki poziom kształcenia. To absolutna podstawa.

Organiz34

Posty: 15

 
Miałem wątpliwości odnośnie tego, która szkoła programowania będzie w stanie zagwarantować mojemu synowi zdecydowanie najwyższy poziom kształcenia. Jestem bardzo zadowolony, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami w obrębie tego forum, ponieważ w dużym stopniu to właśnie one ułatwiły mi podjęcie decyzji.

katjuz23

Posty: 6