nauka programowania dla dzieci Rzeszów, gdzie ?

nauka programowania dla dzieci Rzeszów, gdzie ?

Znacie jakieś godne kursy programowania dla dzieci w Rzeszowie? Pytam, bo mam nóż na gardle :D Młody musi koniecznie tego spróbować. Chcę, żeby był zadowolony. Dzięki za wszelką pomoc.

czartorr

Posty: 4

 
Programowanie dla dzieci to coś wspaniałego. Z uwagi na to, że moja siostra poleciła mi dobrą szkołę w Białymstoku, dziś synuś świetnie sobie radzi na zajęciach. Potrafi już bardzo wiele, z czego jestem dumna. Oprócz umiejętności zauważyłam, że lepiej idzie mu z matematyką.

vincek

Posty: 22

 
Programowanie dla dzieci to coś wspaniałego. Z uwagi na to, że moja siostra poleciła mi dobrą szkołę w Białymstoku, dzisiaj synuś znakomicie sobie radzi na zajęciach. Potrafi już bardzo wiele, z czego jestem dumna. Zamiast umiejętności zauważyłam, że lepiej idzie mu z matematyką.

AleBulaa

Posty: 6

 
Myślę, że nauka kodowania dla dzieci nie jest zła. Czytałam, że przynosi sporo korzyści. Koleżanki córka świetnie sobie radzi i na pewno, gdy Mati podrośnie, to się zdecydujemy. Mamy w Kielcach wyśmienite kursy.

kLINER

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o naukę programowania dla dzieci w Lublinie, to do tej pory nie znaleźliśmy z mężem ciekawej oferty. Może coś przeoczyliśmy? Wszystkich znawców i doświadczonych rodziców proszę o polecenia. Musimy spróbować, bo to jak widzę, jest świetny sposób na zajęcia dodatkowe przynoszące większe korzyści.

Gosienka54

Posty: 16

 
Dokładnie na wagę złota. Ja również zastanawiałam się na posłaniem syna na kursy programowania dla dzieci, ale miałam obawy, że sobie zupełnie nie poradzi. Jak coś, to wiem, że w Rzeszowie jest kilka fajnych miejsce z kursami. Mogę skorzystać. Również jednak potrzebuję pomocy, porady. Jak coś, proszę pisać :)

eleganTT

Posty: 22

 
Tez uważam, że nie ma to jak swoje doświadczenie. Nie będzie go interesowało, to zrezygnujesz. U mnie jest tak, że Kamil od razu poczuł klimat. Zachwycił się programowaniem dla dzieci i ma już na swoim koncie pierwszą własną grę.

Lupusx

Posty: 8

 
https://www.giganciprogramowania.edu.pl to link do świetnej szkoły kodowania w Bydgoszczy. Mam na myśli efekty nauki, poziom i doskonałą zabawę. Polecam, bo sam jestem pod wrażeniem, że syn tak chętnie uczestniczy w kursach programowania dla dzieci.

dobryBoy

Posty: 5

 
Z kursów programowania dla dzieci jestem niezmiernie zadowolona. Nie mam zastrzeżeń do takiej nauki. Nie myślałam, iż efekty będą widoczne tak szybko i iż będą tak piorunujące. Marcel zachwycił tatę, a to nie zdarza się ot tak, z byle powodu. Wszystkim polecam znaleźć dobry kurs w Szczecinie.

ciiii2323

Posty: 10

 
Polecam działać z marszu :D Ja zapisałam Julię i jest zadowolona. Co więcej, zobaczyłam, iż po nauce programowania dla dzieci łatwiej jej idzie z matematyką. Jak jesteś z Kielc lub okolic, to trafisz na dobrą szkołę.

franuś40

Posty: 11