angielski Łódź

angielski Łódź

Jakie macie sprawdzone sposoby nauki angielskiego? Bardzo proszę o wsparcie, podzielenie się ciekawymi kontaktami z lektorami na lekcje indywidualne. Na tym chyba najbardziej mi zależy. Pozdrawiam i liczę na ciekawą dyskusję.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jak człowiek pierwszy raz przełamie barierę mówienia po angielsku to jest naprawdę świetna motywacja i wstęp do ciekawej drogi zawodowej nawet.

rubert

Posty: 6

 
Mojego syna zapisałam na korepetycje z angielskiego w tomedo.pl. Nauka przez zabawę można powiedzieć, mnóstwo materiałów. Sama oceniam lektora bardzo wysoko, idealny akcept, spora wiedza i przede wszystkim znacznie lepsze podejście niż nauczyciel angielskiego w szkole u mojego syna. Nie boimy się już egzaminu gimnazjalnego :) Pozdrawiam przy okazji.

Bhapo

Posty: 9

 
Przy okazji indywidualnych korepetycji warto dopytać o kursy multimedialne. Niektóre bardzo wysoką jakość przedstawiają.

Mix-Reklam

Posty: 9

 
Na korepetycjach nie masz nigdy bezsensownych prac domowych. Przed maturą praktycznie nie chodziłem do szkoły i robiłem zadania zadane przez lektora. To się opłaciło, bo zdałem maturę najlepiej w klasie, a nikt mnie o to nie podejrzewał.

ekspercik

Posty: 17

 
Nic nie zastąpi styczności z żywym językiem i dobrym lektorem. Nastawienie indywidualne jest zawsze wskazane przy nauce czegokolwiek. W grupie nauka to po prostu złudzenie.

czapelka

Posty: 12

 
Zawsze warto sprawdzić kilku lektorów zanim podejmiesz ostateczną decyzję. I koniecznie ustal racjonalną efektywność. Dwa razy w tygodniu + samodzielne powtarzanie przez kilka godzin to idealne połączenie.

Grzegorz_1

Posty: 21

 
W szkole się nie nauczysz do żadnego egzaminu. To się tyczy nawet egzaminów gimnazjalnych, czy egzaminu ósmoklasisty. Tylko korepetycje i lepiej w tym przypadku dmuchać na zimne. Poziom nauczania drastycznie spada w polskich szkołach. Sama to widzę.

saradonin

Posty: 13

 
Jedyna prawdziwa inwestycja to w kapitał ludzki, w siebie, w dodatkową wiedzę. To się zawsze zwraca w przyszłości i to z nawiązką najczęściej.

zimek123456

Posty: 5

 
Nauka we własnym tempie powiązana częściowo z zabawą to jedyna forma prawidłowego zdobywania wiedzy. Poza tym korepetycji udzielają najczęściej pasjonaci w swojej dziedzinie, a nie ludzie z przypadku.

gruszka33

Posty: 5