informatyka dla dzieci Skierniewice, gdzie warto ?

informatyka dla dzieci Skierniewice, gdzie warto ?

Może tutaj wreszcie znajdę pomoc :) Chodzi mi o efektywne i ciekawe kursy programowania dla młodzieży takie, żeby od razu zainteresowały dziecko. Co proponujecie w Skarżysku-Kamiennej?

1adversary

Posty: 5

 
Ja też bym się skusiła, gdybym wiedziała, kto dokładnie prowadzi warsztaty. Nauka programowania dla dzieci nie powinna być tylko zabawą. Programowanie to dziś szalenie popularna branża, w której brakuje pracowników. Jak się uczyć, to po coś :D

Marioleczka

Posty: 5

 
Jeśli zależy wam na naprawdę poprawnych kursach, to polecam tę placówkę https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Wyborni programiści, którzy zapewniają programowanie dla młodzieży na wysokim poziomie. Syn zadowolony – a to najważniejsze.

Yuri20

Posty: 10

 
A znacie jakieś kursy programowania dla młodzieży w Wyszkowie? Miałem gdzieś ulotkę i nawet spoko wyglądały te warsztaty. Cenowo nie może być za drogo. Ile takie zajęcia trwają?

kryzys

Posty: 21

 
Zajęcia pozaszkolne dla młodzieży u nas też zwyczajnie były nietrafione. Od pół roku moja córka chodzi na programowanie w Skierniewicach i mówi, że jej się to podoba. Ja też się weselę :)

Oleczka1

Posty: 5

 
A czy znacie jakieś kursy programowania dla dzieci w Skarżysku-Kamiennej? Może tutaj też znajdzie się coś równie fachowego. Myślę, iż Kubie spodobałyby się tego typu zajęcia, gdyż on na co dzień mnóstwo przesiaduje przy komputerze i nie tylko przy grach. Jak coś, czekam i z góry dziękuję.

QwerTery

Posty: 9

 
Mnóstwo czytałam o nauce programowania dla dzieci, zatem postanowiłam zapisać córkę. Zosia interesuje się informatyką, zatem pomyślałam, iż takie lekcje jej się spodobają. W Mińsku Mazowieckim jest sporo kursów godnych polecenia, zatem nie mieliśmy problemu z wyborem.

Jacek1812

Posty: 12

 
Nauka programowania dla młodzieży to także świetny sposób na wsparcie kreatywności. Po kilku zajęciach zauważyłam, że syn jest bardziej otwarty na problemy. Sam je rozwiązuje i to nie tylko te związane z nauką, również te w codziennym życiu.

propek1

Posty: 12