Lakier UV, oferta ??

Lakier UV, oferta ??

Elo, czy to prawa, iż jeżeli decyduję się na druk wizytówek, to powinienem mieć już gotowy projekt graficzny? Jeżeli tak, to gdzie znajdę jakieś gotowe wzory?

Fajae

Posty: 9

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Yuri20

Posty: 17

 
Nieprawdą jest, że lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać lepszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

WalSystem

Posty: 19

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany przez odbiorców. Zbyt dużo informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

plusik45

Posty: 19

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, że zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

truskaweczka123

Posty: 27

 
Jeśli Twój grafik jeszcze nigdy nie robił nic pod letterpress, to lepiej zlecić to obowiązek innej osobie. Szkoda jego i Twojego czasu. Ne ma co ukrywać, że te projekty ogromnie różnią się do normalnej grafiki.

bezMama

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o druk wizytówek, to jego cena zależy nie tylko od zamawianej ilości, ale również od rodzaju papieru, a zarówno zastosowanych kolorów.

juron

Posty: 14

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://lakieruv.blogzmocna.info.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

esdoen1

Posty: 17

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym niezwyklej cieszy mnie fakt, że coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

Bakshee

Posty: 20

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

Krasny

Posty: 16