DJ na wesele, gdzie ?

DJ na wesele, gdzie ?

Hejka. Kto zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, jeżeli chodzi o torty weselne? Istotne znaczenie odgrywa w moim wypadku słynna cena tortu, ponieważ mamy ograniczony budżet przeznaczony na ten zamiar.

eGall

Posty: 3

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, albowiem uważam, że to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby skorzystać z usług przedstawiciela tej profesji, albowiem przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, jakie pozostają “do ogarnięcia”.

3czex

Posty: 6

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant weselny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Ponadto był w stanie odszukać dla nas nieco oszczędności na zbędnych wydatkach.

Max_fotooo

Posty: 6

 
Mieliśmy dużo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, iż udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, iż były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

wigry00

Posty: 10

 
Wiadomo, że w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 złotych za tort, aczkolwiek bardzo dużo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

Yuri20

Posty: 7

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu znajdziecie oferty wielu przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to bardzo pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

Cybooor

Posty: 5

 
W praktycznie każdym mieście działa co najmniej jedna cukiernia, która tworzy torty weselne. Wiadomo, że ich ceny będą uzależnione przede wszystkim od rozmiarów tortu, a więc ilości zaproszonych gości.

mnichest

Posty: 13

 
Za wynajem auta do wesela zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, że zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

mokwas

Posty: 4